O nas

Michał Gabryś

Od ponad dziesięciu lat tańczę i uczę tanga argentyńskiego. Im dłużej tańczę tym bardziej mnie to pasjonuje i daje coraz więcej radości. Tango to przede wszystkim taniec każdego dnia, a milongi - spotkania z przyjaciółmi, ale dla mnie to również o wiele więcej. Pokazywanie tanga to wielka przyjemność improwizacji i dzielenia się tym, co chcemy przekazać. Uczenie tanga to szczególnie wymagające zajęcie, zawsze pracuję nad tym, by moje lekcje były jak najbardziej efektywne i zależy mi na autentyczności tanga, którego uczę. Proponowanie muzyki na milongach to także bardzo ciekawe zajęcie i czas na to, by skupić się na samej muzyce a także na tym, jak oddziałuje na innych tańczących.

Dużo podróżuję by poznawać tango w innych krajach, sześciokrotnie byłem również w Buenos Aires, gdzie mam nadzieję wracać każdego roku. Tańcząc cały czas mam wielką przyjemność z kontynuowania nauki, mam szczęście uczyć się u wspaniałych tancerzy takich jak: Javier Rodriguez, Moira Castellano, Sebastian Achaval, Roxana Suarez, Julio Balmaceda, Horacio Godoy, Noelia Hurtado, Pablo Rodriguez, Fabian Peralta, Carlos Espinoza.

Katarzyna Celińska i Robert Adamczak


Anna Kopeć


Marta Krok i Maciej Michalik

Marta i Maciej pasjonują się tangiem od 2008 roku. Razem tańczą, doskonalą swoje umiejętności i przekazują wiedzę następnym milonguero w szkole TangoVirri. Tangowe podstawy zdobywali ucząc się u Marcina Miszczaka, Katarzyny Celińskiej, Michała Gabrysia, Katarzyny Chmielewskiej, Mateusza Kwaterko i wielu innych.

Wysoko cenią sobie pracę z nauczycielami tanga z Argentyny: Danielą Pucci i Luisem Bianchi, Pablo Veronem, Eugenią Eberhardt i Sebastianem Posadas, Alejandrem Araoz.

W Buenos Aires mieli przyjemność uczyć się u Vanessy Fatauros i Damiana Rosenthala, Roxany Suarez i Sabestiana Achavala, Lucili Cionci i Joe Corbaty, Virgini Cutillo i Jose Halfona oraz Julio Balmacedy.

Tango jest dla nich wielką radością i sposobem na oderwanie się od codzienności.


Nauczyciele gościnni

Regularnie współpracujemy ze wspaniałymi tancerzami

Marta Kubicz

Z tańcem związana od 7 roku życia, przeszła przez różne techniki tańca ale tylko tango zakorzeniło się na tyle ze zaczęła obchodzić tangowe urodziny, a życie dzieli na przed tangiem i po pierwszym spotkaniu z nim. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie w 2019 roku na Mistrzostwach Tanga Wielkiej Brytanii zdobyła tytuł Mistrzyni Londynu.

Teraz skupia się na zgłębianiu tanga tradycyjnego jakie jest ono w Buenos Aires. Regularnie odwiedza Buenos Aires, uczy się u Andresa Laza Moreno, Javiera Rodrigieza, Paoli Tachetti, Moiry Castellano.

Caminata to jej ulubiony "krok", a w tangu najbardziej ceni sobie solidne techniczne fundamenty, wrażliwość pary na siebie nawzajem i muzykalność.

Lucia Mullins

Lucia jest z Buenos Aires, gdzie zaczęła tańczyć już w dzieciństwie: najpierw balet, a tango od 15. roku życia. Ukończyła Folklore na Universidad National de las Artes ze specjalizacją w tangu, tańczyła również w uniwersyteckiej kompanii tanga. Oprócz tego, uczy się u najlepszych maestros, zarówno mniej znanych i tych sławnych jak Javier Rodriguez. Tango jest dla niej czymś więcej niż taniec.

Anita Escobar & Adrian Luppi

Tancerze tanga i folkloru z Argentyny.


Obejrzyj jak tańczymy

Zobacz naszych nauczycieli w akcji!