Krakowska Szkoła Tanga Argentyńskiego

Niezależnie od tego, czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z tangiem, czy też chcesz poszerzyć swoje umiejętności w tangu, profesjonalni i doświadczeni nauczyciele zapewnią że poznasz tango argentyńskie, takie jakie jest ono w Buenos Aires.

Prowadzimy regularne zajęcia grupowe codziennie, cotygodniowe sobotnie praktyki i milongi a w weekendy zapraszamy na specjalne warsztaty.

W TangoVirri dbamy o tangową społeczność, zapraszamy na lokalne milongi w Krakowie, ich rozpisanie było nawet pierwszych celem tej strony jeszcze przed założeniem naszej szkoły.

Fotografie z Anitą Escobar autorstwa Napoleona Bryla.

W naszej szkole tanga zależy nam na tym, by lekcje grupowe były realnie dostępne dla każdego kto chciałby się uczyć. Dlatego nie ma u nas dopłat przy korzystaniu z kart firmowych, a także proponujemy duże zniżki dla studentów!

Co nowego u nas

TANGO WRACA!

Wracają wszystkie zajęcia, tylko teraz przy ul. Radziwiłłowskiej 15/10!

Specjalna propozycja dla początkujących! Niezależnie od tego jak długo tańczyliście tango, jeśli chcecie poćwiczyć jego najprostsze elementy, zapraszamy na promocyjne lekcje od poniedziałku do czwartku od 19:00 do 20:00 i w niedziele o 18:00!

Proponujemy 50 % zniżki na karnety 4 i 8 zajęć, przy czym można wybrać się na dowolną liczbę lekcji (w sumie będzie ich 20). Dla studentów dodatkowe 10 % zniżki!

Zasady uczestnictwa:

Weźcie udział w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/586835645507284/, udostępnijcie je na swoich profilach facebook pisząc #wlipcutango, zrób zdjęcie i prześlij zgłoszenie na tangovirri@gmail.com!

Tango Argentyńskie od podstaw!

W wakacje zapraszamy na tango od podstaw!

Wyjątkowo 50 % zniżki na 4 lekcje tanga od podstaw! Dla studentów dodatkowe 10 % zniżki!

Multisport i Ok system bez dopłat.

Dwie grupy:

1. poniedziałki o 18:00 i środy o 18:00 (13, 15, 20, 22 lipca);

2. wtorki o 18:00 i czwartki o 18:00 (14, 16, 21, 23 lipca).

Zasady uczestnictwa:

Weźcie udział w wydarzeniu, udostępnijcie je na swoich profilach facebook pisząc #wlipcutango, zróbcie zdjęcie i prześlijcie zgłoszenie na tangovirri@gmail.com!
Limit - 9 par na jeden kurs.

Co już było

Remont w TangoVirri

Mamy nadzieję wkrótce Was tutaj zaprosić!

Weekendowe warsztaty z Martą i Michałem!

29. Luty - 1. Marca
Spontanicznie zapraszamy Was na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzimy razem w Krakowie! Postaramy się przekazać jak najwięcej naszych odczuć z Buenos Aires: nieprzespanych nocy i inspirujących lekcji z mistrzami.:)

W sobotę zapraszamy na milongi: Rajską i Cascabelito na których zatańczymy!