O nas


 Michał Gabryś

fot. Napoleon Bryl

 


          Od ponad dziesięciu lat tańczę i uczę tanga argentyńskiego. Sam regularnie biorę udział w warsztatach, pięciokrotnie również  w Buenos Aires. Tango jest wymagającym tańcem, ze względu na wielość stylów i technik warto poświęcić dużo czasu, by dobrze je poznać.
N
ajwiększy wpływ na rozwój mojego tanga mieli: Javier Rodriguez
, Roxana Suarez i Sebastian Achaval, Dana Frigoli, Julio Balmaceda,  Horacio Godoy, Sebastian Arce i Mariana Montes, Pablo Rodriguez,  Alejandra Hobert i Adrian Veredice, Fabian Peralta .Katarzyna CelińskaAnna Kopeć

Marta Krok i Maciej Michalik

Marta i Maciej pasjonują się tangiem od 2008 roku. Razem tańczą, doskonalą swoje umiejętności i przekazują wiedzę następnym milonguero w szkole TangoVirri. Tangowe podstawy zdobywali ucząc się u Marcina Miszczaka, Katarzyny Celińskiej, Michała Gabrysia, Katarzyny Chmielewskiej, Mateusza Kwaterko i wielu innych.
Wysoko cenią sobie pracę z nauczycielami tanga z Argentyny: Danielą Pucci i Luisem Bianchi, Pablo Veronem, Eugenią Eberhardt i Sebastianem Posadas, Alejandrem Araoz.
W Buenos Aires mieli przyjemność uczyć się u Vanessy Fatauros i Damiana Rosenthala, Roxany Suarez i Sabestiana Achavala, Lucili Cionci i Joe Corbaty, Virgini Cutillo i Jose Halfona oraz Julio Balmacedy. 

Tango jest dla nich wielką radością i sposobem na oderwanie się od codzienności.Tango Kraków Tango Krakow Tango Argentino Kraków Tango Argentino Krakow Tango in Cracow Tango Kraków Tango Krakow Milongi Kraków Milongi Krakow Milonga Kraków Milonga Krakow Milongi w Krakowie Milongas in Krakow Milongas in Cracow Milongi w Krakowie Milongi Kraków Milongi Krakow